fbpx

אירועים בזמן מלחמת "חרבות ברזל"

מלחמת חרבות ברזל החלה כתגובה לאירועי ה- 7 באוקטובר, שיצרו אצל כולנו טלטלה עמוקה, עם חשיפה לאירועים קשים, עדויות ותמונות מהתופת והתחושה שהקרקע נשמטה מתחת רגלינו, שאופפת את כולם. 

אך למרות כל הדברים שקרו ורכבת ההרים הרגשית שכולנו עוברים, רבים מרגישים רצון לדבוק בחיים למרות הכל, ולא לוותר על ציוני דרך משמעותיים וחשובים. לכן אירועים בזמן מלחמת חרבות ברזל הפכו לאמרה שלנו אל מול הרוע והאיום הקיומי, עם מסרים חזקים וחשובים כמו "יחד ננצח" ו"אתם לא תשברו את רוחנו". 

אירוע בזמן מלחמה הוא נקודת אור אמיתית, וקיומו מעיד על רצון שלא להיכנע לחושך, כי החיים ממשיכים למרות הקושי, בכך גם טמון יופיים. מה גם שאירועים שונים מאגדים תחת קורת גג בני משפחה וחברים, ולתחושת הביחד יש המון כוח ועוצמה: בכוחה לשפר את ההרגשה הכללית, לגבור על אי הוודאות האופיינית למצב ולהרים את המורל, מה שכל כך חשוב בתקופה זו.

אירועים בזמן מלחמת "חרבות ברזל"

ביחד ננצח את כל המגבלות

אם גם לכם חשוב לחגוג את ציוני הדרך החשובים בחייכם, ולא לדחות את האירועים לזמן אחר, אנו ב- SAY ראשון לציון נשמח לעמוד לצידכם ולגרום לזה לקרות. למרות הנסיבות המאתגרות, ב- SAY ניתן לקיים אירועים גם בזמן המלחמה. 

אנו פתוחים לכל סוגי האירועים, מאירועים פרטיים כמו חתונה או בת מצווה ועד אירועים עסקיים, כאשר בתוך האולם יש מרחב מוגן שאפשר להגיע אליו בבטחה ולהבטיח את שלומם של המשתתפים במקרה ותהיה אזעקה. 

ומה קורה אם אנו רוצים לדחות את האירוע?

אם אתם נאלצים או מעדיפים לדחות את האירוע שלכם בעקבות המלחמה, אל חשש. צוות האולם ילווה אתכם יד ביד ויעזור לכם לתאם תאריך מחדש ולטפל בכל הארגונים הנלווים, כך שאתם לא לבד. 

אנו מאמינים שכאשר עושים זאת יחד, אין מכשול שאי אפשר לצלוח, ולכן חשוב לנו שתרגישו שאנו כאן עבורכם לכל אורך הדרך, נלווה אתכם בתכנון אירוע בצל המלחמה, כמו גם בדחיית אירוע קיים, על כל הכרוך בדבר.

אירועים בזמן מלחמת "חרבות ברזל"

מוזמנים לבדוק את מבצעי החורף החמים שלנו

אם בכל זאת החלטתם לקיים אירוע, דווקא עכשיו, יש לנו המון מבצעים משתלמים עבורכם. הקונספט של אירועי חורף הפך לטרנד חם ועונה זו מביאה אתה הזדמנות לחגוג את החיים בצורה מיוחדת. אנו ב- SAY מזמינים אתכם ליהנות מהטבות חורף מיוחדות שיחממו לכם ולאורחים את הלב ויאפשרו לכם לחגוג או לציין אירועים חשובים ולהפיץ עוד תקווה ושמחה בעולם. 

מוזמנים ליהנות ממבצע חורף לוהט – אירועי חורף הכל כלול במחירים מיוחדים: תאורה והגברה, מקרן ושירותי מזיגה. מבצעים אלו מתאימים לכל סוגי האירועים, מחתונות ועד כנסים, עם כמות מינימלית של 120 מוזמנים. 

ומותר גם לשמוח.

רבים מאיתנו לא בטוחים איך עלינו לנהל את חיינו עכשיו, כאשר כל כך הרבה אנשים חווים כל כך הרבה סבל. האם זה הגיוני לשמוח? ב- SAY מאמינים שמותר גם לשמוח ואפילו חשוב לחגוג את אבני הדרך והרגעים החשובים בחיים, ללא קשר לאתגרים החיצוניים שעמם מתמודדים. נשמח ללוות אתכם צעד צעד, יד ביד, יחד, ולתכנן או לדחות את האירוע שלכם. 

אנו מציעים לכם את כל הפסיליטיז לאירוע מהמם, את כל הגמישות שאתם צריכים כדי להביא את ה- SAY המיוחד שלכם, ואת תחושת ה"נעשה זאת יחד", כי לאחדות יש כוח מרומם.

אז בואו נזכור שעם הנצח לא מפחד, וגם בזמנים החשוכים ביותר, מותר לשמוח, לחגוג את החיים וליצור חוויות וזיכרונות משותפים שיתנו לנו את הכוח להתמודד! 

מוזמנים לשתף:

לב
מוכנים להתרגש? אז בואו נדבר

אירועי אביב-קיץ 2024

לחגוג באווירה הכי קיצית שיש עם מנות צבעוניות מותאמות לעונה

לב עם קו
דילוג לתוכן