fbpx

חתונה אלטרנטיבית

חתונה אלטרנטיבית היא עדיין חתונה, אבל עם טוויסט! זהו אירוע המשלב בין הטקס והמסיבה בדרך ייחודית, ולאו דווקא מסורתית.

חתונה כזו מציעה הזדמנות להשתחרר מהתבניות המסורתיות ולחגוג את האהבה שלכם בדרך שמרגישה לכם נכונה, ויכולה לבוא לידי ביטוי בשפע של דרכים, בין אם על ידי בחירה בקוד לבוש שונה מהרגיל, או בקונספטים מותאמים אישית אשר משקפים את האישיות ואת סיפור האהבה של בני הזוג. בין אם על ידי ניהול טקס חתונה אלטרנטיבי שיכלול אלמנטים רוחניים, אלמנטים מהטבע, או התאמה אישית לכל השקפה ייחודית והערכים החשובים לכם כבני זוג, ובין אם בכל דרך יצירתית אחרת. 

הגיע הזמן להראות לכולם בדיוק מי אתם: חתונה אלטרנטיבית עם SAY משלה

לא משנה מה הסגנון המיוחד שלכם, חתונה מסוג זה מאפשרת לכם להביא אותו לידי ביטוי. סוג כזה של אירוע לא מתאים לכל זוג, אך כן מתאים לכל מי שמעדיפים חתונה רגועה ובלתי פורמלית, רוצים לשלב את האמונות והערכים המיוחדים שלהם בטקס, מעוניינים להכניס טוויסט משלהם לאירוע החתונה, שואפים לחגוג את האהבה שלהם בדרך ייחודית או לקיים אירוע ששם דגש על בחירה באורח חיים מיוחד כמו למשל טבעונות או מודעות סביבתית. 

חתונה בבין המיצרים

באולם האירועים SAY אנו נשמח לחגוג יחד אתכם את האירוע המשמעותי כל כך בחייכם – היום בו תסכימו להתחייב לבני או בנות זוגכם מול האנשים הקרובים אליכם ביותר, בכל סוג של טקס שתבחרו לקיים. 

כיצד היא שונה מחתונה רגילה?

אחד ההבדלים העיקריים בין חתונה אלטרנטיבית לרגילה הוא שהראשונה לרוב אינה כוללת את המנהגים והטקסים המסורתיים המאופיינים עם טקס החתונה השגרתי, וכן משלבת תכנים אישיים יותר. כלומר במקום טקס חופה דתי, החתונה האלטרנטיבית עשויה לכלול טקס חילוני, רוחני או טקס שמשלב אלמנטים מהטבע, או אמונות אישיות. בנוסף חתונות אלו עשויות לכלול גם לבוש פחות מסורתי לצד קונספט ועיצוב יצירתיים. 

ולבסוף, חתונות אלטרנטיביות פחות ממוקדות בפורמליות של אירוע החתונה ויותר בחגיגת האהבה ובקיום אירוע שמרגיש לבני הזוג הרבה יותר אותנטי. 

מתי נבחר בסגנון כזה של חתונה?

זו אופציה מעולה עבור זוגות שרוצים להשתחרר מהמגבלות של מנהגי החתונה המסורתיים וליצור חתונה שבאמת משקפת אותם ואת האישיות הייחודית שהם. היא יכולה להתאים גם לזוגות שאינם יכולים להינשא כדת משה וישראל, כמו למשל זוגות שאחד מהם אינו יהודי, זוגות גאים וכיוצא בכך.

חתונה אלטרנטיבית

חתונה אלטרנטיבית אולי אינה מתאימה לכולם, אך אם היא מתאימה לכם, אנו מזמינים אתכם לחגוג אצלנו ב- SAY, נשמח להגשים את חזון החתונה המיוחד שלכם, וגם להציע לכם המון יתרונות מעולים:

  • אווירה מושלמת – כאשר רוצים לקיים חתונה חלופית, עליכם למצוא את המקום שיש בו בדיוק את האווירה שאתם מחפשים. ב- SAY האווירה אינטימית ועוטפת אך גם מקצועית ותכליתית, כדי ליצור עבורכם אירוע המתאים לכל קונספט ומצב רוח. 
  • גמישות – הצוות המקצועי שלנו בכל רמות השירות, גמיש מספיק כדי לשלב אלמנטים לא מסורתיים ביום החתונה שלכם ולהפיק עבורכם אירוע חלומי שמביא את האישיות המיוחדת שלכם לידי ביטוי. 
  • תנאים מעולים – אנו מעמידים לרשותכם את כל התנאים שאתם צריכים ורוצים עבור אירוע מוצלח, החל במערכות סאונד, תאורה ומולטימדיה מתקדמות, דרך רחבת ריקודים סוחפת ועד קולינריה מוקפדת ומגוונת. 
  • מיקום – גם המיקום הוא תנאי הכרחי, ואולם האירועים SAY מציע לכם מיקום סופר מרכזי בלב ראשון לציון, עם גישה נוחה לכל הכבישים המרכזיים והגעה קלה לחתונה האלטרנטיבית שלכם. 

זכרו, המהות של יום החתונה היא לחגוג את האהבה והמחויבות שלכם, לכן זה רק טבעי שתרצו לקיים אירוע שמשקף את מי שאתם כזוג! בין אם אתם מתכננים חתונה אלטרנטיבית, בין אם מסורתית ובין אם רק מסיבת חתונה, אנו ניישר קו עם החזון הזוגי שלכם, ונספק את כל התנאים ליצירת אירוע ייחודי.

אז קדימה, בוא נהיה יצירתיים! מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם!

מוזמנים לשתף:

לב
מוכנים להתרגש? אז בואו נדבר

אירועי אביב-קיץ 2024

לחגוג באווירה הכי קיצית שיש עם מנות צבעוניות מותאמות לעונה

לב עם קו
דילוג לתוכן